Způsoby dopravy

Zásilku dopravíme v rámci České a Slovenské republiky. Můžete si ji také osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně. Vyberte

si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

1. Doprava v České republice

Osobní odběr

Přichystáme Vám zásilku k osobnímu odběru v naší prodejně v Kuřimi na Legionářské 231.

 

Doprava PPL v České republice

Standartně zasíláme balíčky se svatebním oznámením na dobírku (130,- Kč), druhá možnost je platba bankovním převodem (80,- Kč). Zásilka je expedována jako Obchodní balík. Oznámení s tiskem i bez tisku vždy dodáváme v rozloženém stavu, z důvodu častého poškození složených motivů svatebních oznámení při transportu. Přikládáme jeden složený vzor pro snadnější kompletaci.

 

Doprava Česká pošta v České republice 

Zásilky odesílané pomocí České pošty jsou odesílány jako \"Balík do ruky\" kdy je opět možné platit na dobírku (předání peněz zaměstnanci České pošty oproti předání balíku - 140,- Kč), nebo platit bankovním převodem (90,- Kč).

 

2. Doprava na Slovensko

Slovenským zákazníkům, kteří nakoupí v našem internetovém obchodě zašleme zboží Českou poštou nebo pomocí společnosti PPL. Zasílání zboží na Slovensko a ceny jsou odlišné pro plátce a neplátce DPH.

 

Doprava PPL/DHL Slovensko

Společnost PPL doručí zásilku na Slovenskou stranu, kde je smluvní doručovatel DHL. Doručení těchto zásilek trvá standartně dva pracovní dny, jelikož jeden den má společnos PPL na doručení balíku na Slovensko

Cena dobírka: 9 €

Cena bankovní převod: 7 €

 

Doprava Česká pošta/Slovenská pošta 

Cena dobírka: 10,50 €

Cena bankovní převod: 9 €

 

Osoba, která není plátcem DPH

Pokud nejste registrovaným plátcem DPH na Slovensku, nakupujete produkty včetně daně z přidané hodnoty. Ceny jsou účtovány 

v zobrazované ceně včetně DPH.

 

Osoba, která je plátcem DPH

Pokud jste registrovaným plátcem DPH na Slovensku, dodáme Vám objednané zboží za ceny bez DPH. Je však nutné splnit níže uvedené podmínky.

 

Podmínky, které je nutné splnit pro zaslání zboží bez DPH

Ve Vaší registraci uveďte své DIČ (jestliže neuvedete, bude zboží expedováno vždy za cenu s DPH). Zašlete na náš e-mail kopii Vaší registrace u příslušného finančního úřadu na Slovensku (jestliže neuvedete, bude zboží expedováno vždy za cenu s DPH). Bez tohoto dokladu není možné expedovat zboží za ceny bez DPH, a je provedena expedice za cenu s DPH.

 

Doprava na Slovensko

Zboží, které je zasíláno na Slovensko, je expedováno Českou poštou jako Obchodní balík. Na Slovensku Vám je zboží dodáno Slovenskou poštou do čtyř dnů od odeslání. Nebudete-li přítomen při doručení poštou, bude zásilka uložena po dobu 5 dní na doručovací poště.

 

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2018 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO