Tisk firemního loga

Vytiskneme na Novoročenku Vaše firemní logo

Potěšte Vaše obchodní partnery krásnou Novoročenkou s Vaším firemním logem. Používáme metodu digitálního výseku, pomocí kterého vyřežeme Vaše logo na přední stranu otevírací Novoročenky, případně dle Vašeho přání i na kartu Novoročenky.

 

Poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu Novoročenky

Metoda digitálního výseku je specifická, nelze použít pro všechny druhy papíru Novoročenek. Rádi Vám poradíme, které druhy papíru jsou pro tuto metodu nejvhodnější. Kontaktujte nás na info@luxusnioznameni.cz, výběr Vám usnadníme.

 

Usnadněte si podpis Novoročenek

Rozumíme tomu, že čas je to nejcennější. Nemusíte již trávit hodiny nad podepisováním každé Novoročenky zvlášť. Dokážeme převést Váš podpis do digitální podoby. Stačí pouze zaslat Váš podpis v digitální podobě na naši e-mailovou adresu info@luxusnioznameni.cz, či papírově, na naši adresu. Podpis je nejsnadněji převoditelný, pokud k němu použijete propisovací tužku tmavomodré, případně černé barvy.

 

Za digitalizaci Vašeho podpisu, či podpisů Vašich kolegů neúčtujeme ŽÁDNÝ POPLATEK. Podpis taktéž zdarma umístíme na Vaši Novoročenku a vytiskneme společně s logem Vaší společnosti.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO