Potěšte své známé či obchodní partnery originálním Novoročním přáním

Novoročenky pro Vaše známé

Rádi byste potěšili Novoročním přáním Vaše nejbližší? Mělo by být tradiční, originální, jednoduché, či detailně promyšlené? Dáme Vám na výběr z katalogů těch nejkrásnějších Novoročenek a PF. Nabízíme široký výběr z hlediska formátu, vzhledu, kvality materiálu i ceny.

 

Při tisku používáme neotřelé postupy a speciální druhy papíru

Každé Novoroční přání je pro nás malým uměleckým dílem, proto používáme netradiční tiskařské metody, jako jsou slepotisk, ražba, výsek a termografický tisk. Potěšíme Vás i výběrem papíru. Disponujeme 50 druhy speciálních papírů, ke kterým patří i takové unikáty jako jsou pergamen, či speciální metalizované typy.

 

Novoročenky pro Vaše obchodní partnery

Udělejte radost Vašim obchodním partnerům, pomůžeme Vám zapracovat do Novoročního přání Vaši firemní identitu. Vyrábíme Novoročenky na míru, přesně tak, aby korespondovaly s Vaší firemní identitou. Máte nápad? Rádi Vám ho pomůžeme zrealizovat, zpracujeme do Novoročenky Vaše firemní fotografie, logo společnosti, produktů, týmová fota, atd.

 

Elektronické Novoročenky

Jsou naší novinkou, jejich výhodou je jejich možná individuální úprava - tedy úprava odpovídající plně Vašim představám. V elektronické podobě můžete mít také veškeré nabízené papírové Novoročenky.

 

Zapomněli jste na včasné objednání a potřebujete mít Novoročenky připravené do 24 hodin?

Nezoufejte, mysleli jsme na Vás a máme pro Vás rychlé řešení. Právě do 24 hodin jsme pro Vás schopní připravit Novoročenky z naší nabídky.

 

Zaujal Vás motiv Novoročenky, ale chcete se odlišit vlastním textem, případně logem? Vyberte si vhodný motiv, pošlete nám vlastní text, případně logo a do 7 dnů máte Vaše vlastní Novoročenky připravené.

 

 

Novoroční přání doručíme na Vaši adresu do 7 dnů od odsouhlasení vzhledu.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO