Zahradní altány! Dopřejte si romantiku při svíčkách

Posezení v zahradě během letních dnů je úžasný relax. Pokud toužíte po oáze klidu, máte možnost si zvolit jakoukoliv zahradní stavbu nebo někdy je dostačující i obyčejný plachtový zahradní altánek. Na výrobu altánu se především používá dřevo nebo kov a jejich původ nalézáme již v starověké antice. Ovšem zde nesloužily jako oáza klidu na zahradě, ale stály na střechách domů, kde měly funkci vyhlídkové věže. Dnes se umísťují nedaleko domu nebo chalupy, proto je spíše spatříte na rozsáhlejších zahradách. Tyto otevřené nebo polootevřené domečky se střechou bývají vybaveny zahradním nábytkem a osvětlením, často doplněné barevnou dekorací. Úžasné místo pro romantickou večeři při svíčkách.

Zahradní altány skladem na T-zboží.cz – dodáme do dvou dní!

 

Zahradní altány – symbol odpočinku

Do zahrad se nestaví pouze altány, ale budují se i různé přístřešky. Jednoduchý přístřešek nás sice ochrání před deštěm, větrem, sněhem či kroupami, ale z estetického hlediska je mnohem zajímavější altán nebo pergola. Zahradní altány mají pěkný design a stávají se dominantou v zahradě. Přístřešek se liší tvarem a povětšinou je vyroben ze dřeva, z plachty a dalších materiálů, aby odolaly nepřízni počasí. Design se přizpůsobuje domu. Zahradní altány v sídlišti neuvidíte, ale různé přístřešky ano. Něco jiného je městský park, kde chodí lidé se svými chlupatými miláčky na procházku, tam se již zahradní altány stavějí, ale slouží spíše jen jako okrasa, kde vybavení tvoří jedna dvě lavice.

 

Zahradní altány – mobilní a praktický doplněk

Zahradní altány se staly neodmyslitelnou součástí mnohých domovů. Pořídit si je můžete v mnoha velikostech od 3 x 3 m až po velké několikametrové stany s bočnicemi. Moderní design má zahradní altán stan HFL001-PA šedý 3,5 x 3,5 m a skvěle ho využijete nejen na zahradní slavnosti, ale také na společenské, kulturní a sportovní akce. Ideální přístřešek pro různé venkovní firemní akce.

Potěšte mlsné jazýčky svých hostů - chuťovky na párty!

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO