Vtipné i praktické tipy na svatební dary

Jste tak skvělý přítel, že jste si vysloužil pozvání na svatbu, jakožto na jeden z nejdůležitějších dnů v životě nadcházejících novomanželů? Tak to by jste se měli vytáhnout! A čím jiným, než svatebním darem? Pokud není pro svatebčany připraven seznam, co by si snoubenci přáli, máte volné ruce a můžete vybrat cokoli! V takovém případě je zřejmé, že již mají zařízený domov i vše, co se s tím pojí, takže na kupování ručníků zapomeňte! Když je budou potřebovat, koupí si je sami, ale vtipné, designové a zábavné gadgety si sami nekoupí!

 

Nejlepší je samozřejmě dárek praktický – jako třeba skvělé manželské hrníčky (protože hrníčků není nikdy dost), a když je k tomu i vtipný, je to výhra! Praktičnost a důvtip k sobě poutají například hodiny (ty by neměly chybět ani v koupelně!) s potiskem „GAME OVER“. Je skvělé, když dárek nějakým způsobem vystihuje vaše přátelství se snoubenci.

 

Jestli jste například přátelé už od školy, kde jste si navzájem posílali psaníčka aby jste zjistili, co je dnes nového, jsou velice vtipným dárkem magnetické žvýkačky. Tyto magnetky vypadají jako požvýkané žvýkačky – a co je jedna z nejdůležitějších věcí v manželství? Nákupní seznamy přivěšené na ledničku! Další taková věc, bez které se nejspíš žádné manželství neobejde jsou zákazy. A jak lépe někomu něco zakázat, než názorně na tabulce zákazů, na kterou pod zakazující značku můžete přivěsit cokoli? Je to nejen velmi zábavné, ale taky to přinese řád do domácnosti.

 

Víte, že snoubenka nebo snoubenec milují vaření? Tak to pravděpodobně mají všechny různé pánvičky, hrnce i vařečky. Co ale určitě nemají je například forma na vejce ve tvaru srdce, která oživí každou snídani. A co by nemělo chybět ke krásně uvařeným vejcím? Zamilovaná solnička a pepřenka! Dalším příkladem, co v jejich jídelně zaručeně chybí je vtipný držák na párátka, ze kterého kouká človíček a pokaždé vám párátko podrží a podá.

 

Jsou-li nadcházející novomanželé nadšení zahradníci a mají rádi přírodu, jistě je potěší hrníček ve tvaru květináče, nebo třeba cestovní polštářek ve tvaru polene.

Mají-li rádi horory, není nic lepšího než hororový závěs do koupelny, který vystihuje jejich vášeň ke strachu a ještě k tomu bude velice užitečný.

 

Pokud jste byli s ženichem někdy na nějaké společenské akci a víte, že mu vždy musela zavazovat kravatu nevěsta, i přesto, že to třeba nikdy nepřiznal, je skvělým dárkem kravata, která má na sobě natištěný návod na uvázání. Nejenže jim to oběma usnadní práci, ale také se u tohoto dárku zasmějí. Protože představte si, kolik minut museli strávit nad tím, že se ženichovi nikdy uzel 100% nelíbil.

 

Existuje spousta věcí, které se mohou nějakým vtipným způsobem poutat třeba k nějaké vaší společné historce, k povaze ženicha a nevěsty, nebo které víte, že zapadnou do interiéru jejich domácnosti. Stačí jen zapojit fantazii! Všechny tyto produkty a další skvělé svatební dary můžete nakoupit např. v e-shopu limeo.cz. Najdete zde tisíce vtipných i praktických dárků pro každou příležitost.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO