Už máte prstýnky i šaty...a nezapomněli jste na svatební oznámení?

Dá se říci, že svatba je vrcholem každého vztahu, vyjádřením toho nejpevnějšího pouta, jaké může mezi partnery vzniknout. Kdo je již ženatý, ten ví, o čem mluvím. Milovat někoho, věnovat své drahé polovičce naprosté maximum svého času a jednou, když přijde ta vhodná příležitost, si ji také vzít. To je to nejkrásnější, co může člověka v životě potkat. Ale když už dojde na věc a s prstýnkem v ruce pokleknete před partnera, asi netušíte, jak složité období vás čeká. Těžko si něco nalhávat, svatba je náročný podnik, sice nádherný, ale komplikovaný. Příležitost, kterou si máte pamatovat nadosmrti, zkrátka spoustu energie vyžaduje. Ale jakkoliv složité mohou být, jsou svatební přípravy krásné. A já věřím, že pokud máte svého partnera natolik rádi, že si ho chcete vzít, klidně pro něj obětujete trochu pohodlí a navzájem si připravíte svatbu, na jakou budete do smrti vzpomínat.

Co všechno s sebou svatba obnáší?

Kdo z nás někdy neviděl svatbu? Když už ne jako host, tak alespoň v televizi. Jenže z tohoto pohledu nikdy neuvidíme jednu zcela zásadní věc. Svatba, to nejsou jenom svatební šaty pro nevěstu, prstýnky, první manželské políbení a spousta hostů, kteří tleskají a utírají si slzy. Obřad je pouze výsledek dlouho trvající práce a napětí, jak to všechno dopadne a jak se celá svatba podaří. Domluvit si místo obřadu, objednat svatební hostinu nebo zajistit dopravu, to vám dá často obrovskou spoustu zařizování. K tomu se ještě přidají takové drobnosti, jako jsou svatební kytice nebo tradiční podvazky. A to nemluvíme o radovánkách, jako je třeba svatební cesta, které přijdou na řadu hned posléze. Při takové spoustě záležitostí se pak velmi snadno na něco zapomene. To je ve výsledku velmi nepříjemné. Je totiž slušné faux-pas, když si před oltářem uvědomíte, že jste třeba nesehnali víno na hostinu. Co už s tím potom udělat, že? Proto dopředu počítejte s tím, že starostí bude hodně a připravte si pečlivě seznam věcí, které je třeba udělat. Na jeho prvním místě by mělo být svatební oznámení.

Svatební oznámení jako efektní pozvánka i památka na šťastný den

Až na vzácné výjimky nebude svatba nikdy čistě vaší soukromou záležitostí. Připravte se na to, že se najdou celé houfy příbuzných, kamarádů a kolegů, kteří vám budou chtít poradit, co a jak udělat. A přirozeně, že budou také chtít být svědky vašeho obřadu, účastnit se hostiny a vychutnat si s vámi nejšťastnější den vašeho života. Jenže s tím souvisí další starost – musíte vypracovat seznam hostů (nejlépe, když nezapomenete na žádnou tetu ani babičku). Myslete na to, že zejména starší příbuzní považují za smrtelnou urážku, když na ně zapomenete. Ale protože nebudete všechny známé určitě obcházet a zvát osobně, je nutné připravit si pro ně pozvánky. Za ty vám poslouží svatební oznámení. Určitě se bez nich nesnažte obejít, je to milé a slušné, oznámit touto formou sňatek. Navíc pro vás, stejně jako pro příbuzné, bude po letech svatební oznámení cennou vzpomínkou na slavný den.

Jak vytvořit pěkné oznámení? Nepřežeňte to s kreativitou!

Svatební oznámení nejen, že zve, ale také udává tón celé události. Nenápadně ukazuje vašim hostům, co mohou čekat a na co se těšit. Nesnažte se tedy být za každou cenu originální, přehnaná kreativita je na škodu. Oznámení, které perfektně vystihuje osobnost vaši i vašeho partnera, je mnohem cennější. Zkuste tedy napřed společně přemýšlet a sdělit si své nápady. Zformulujte spolu krátký text, vyberte písmo a zvolte si barvy. Nejčastější bývá bílá barva papíru a zlatá barva písma, ale není nutnost – vybírejte, co se vám líbí. Jen buďte trochu opatrní s dalšími designovými prvky, obrázky, fotkami nebo mašličkami. Tím, co by mělo na první pohled zaujmout, jsou vaše jména, ne zamilované labutě nebo provázaná srdce. Jak praví stará moudrost, méně je někdy více. Pokud už chcete mít oznámení zajímavé, spíše se zaměřte na jeho tvar. Otevírací je vždycky lepší než klasické kartičkové. Vzniká poměrně velká plocha, se kterou můžete pracovat. Velmi dobře vypadají třeba otevírací strany, prostříhané do krajkové formy. Efektní by mohlo být také převázání mašličkou (která by však měla k oznámení barevně ladit) nebo otevírání na knoflíček… Zkrátka, možností je celá řada a je pouze na vás, pro kterou se rozhodnete.

Nevíte si rady? Kontaktujte odborníky, pomohou!

Je toho opravdu hodně, co byste měli při tvorbě svatebního oznámení dodržet. Pokud si s tím nevíte rady nebo pokud vám již nezbývá čas, pak ale nezoufejte. Nejste jediní, takových nastávajících novomanželů je spousta. Řešení je snadné, svěřte jeho tvorbu do rukou profesionálům. Firem, které se touto činností zabývají, je celá řada, stačí trochu hledat. Pokud jsou na trhu zavedené již delší dobu, pak se určitě nemusíte bát vysokých cen, taková firma vám připraví pěkné a přesto levné svatební oznámení. Práci mají o to jednodušší, že již mají vytvořené šablony starších oznámení, tudíž i spoustu inspirace. V neposlední řadě mohou těžit ze zkušeností z minula. Ví, jak se některé dekorace vytváří a umí je dělat ve velkém. Bude vás to sice něco stát, ale na druhou stranu firma všechno zajistí – návrh, tvorbu, zpracování, obálkyUšetříte si tím také spoustu starostí a času, který můžete věnovat dalším svatebním přípravám. Navíc sami v domácích podmínkách těžko vytvoříte tak propracované oznámení, jako profesionál.

Novomanželé si chválí společnost KyoPrint s. r. o.

Jednou ze společností, které se svatebními oznámeními zabývají a jsou v poslední době velmi diskutované, je také firma KyoPrint s. r. o., skrývající se na webu pod adresou kyoprint.cz. Ve srovnání s konkurencí je o kus vepředu, zejména díky otevřené komunikaci se zákazníky. Na jejích stránkách, stejně jako v kamenných prodejnách, naleznete katalogy stylových svatebních oznámení, jaká si sami doma nikdy nevyrobíte, chybí vám pro to nástroje. Máme na mysli především malovaná oznámení Akvarel, nápaditou Laser Collection, klasickou Gold Collection nebo Brilliant Collection pro milovníky luxusu. Pokud by se vám náhodou žádné z nich nelíbilo, pak nechybí ani možnost vytvořit po domluvě návrh na míru podle vašich požadavků. Tím lze snadno docílit toho, aby každý ze zákazníků našel, co hledá. KyoPrint s. r. o. také těží z řady doplňkových služeb, které zákazníkům nabízí – můžete si nechat v ceně svatebního oznámení dodat i poštovní obálky a pokud spěcháte, není problém tvorba oznámení do 24 hodin. Po dohodě je možný tisk i v cizím jazyce nebo tvorba elektronické verze.


Kyoprint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim
 

+420 530 506 098

+420 541 213 070

+420 773 175 770

 

Najdete je i na Facebooku - Kyoprint!

Recenzím nelze vždy věřit, ale leccos naznačí

Internetové recenze jsou typické tím, že ne vždy jsou věrohodné. Nicméně u takových produktů, jako je svatební zboží, bychom se toho bát nemuseli. Navíc nejsou ani tak důležité jednotlivé informace, jako spíše celkové vyznění recenze. Tím totiž zákazníci nejlépe ukazují svůj názor na výrobek nebo značku. Co se tedy dozvíme touto cestou o svatebních oznámeních KyoPrint?
 

Svatební oznámení dorazilo v pořádku a je naprosto skvělé. Grafik odvedl velmi dobrou práci, jsme s mým nastávajícím velmi spokojení. Určitě vás doporučíme, až se bude někdo z našich známých ženit nebo vdávat. Děkujeme!“

Jaroslav, Praha

Děkujeme za velmi krásné svatební oznámení, je nádherný pocit držet takovou věc v ruce. V tuto chvíli jsou již na cestě k adresátům, ale nějaká jsme si nechali na památku. Jednou je dáme našim dětem…“

Barbora, Praha


Jen nám ještě dovolte závěrem poznamenat, že fakt, že jsou obě recenze z Prahy, neznamená, že by se firma KyoPrint s. r. o. omezovala pouze na naše hlavní město. Je to tím, že se tam ročně odehraje nejvíce svateb, doslova rájem je tedy pro svatební oznámení Praha. Jinak ale KyoPrint s. r. o. dodává svatební oznámení do celé republiky.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO