Stolní fotbal si zamiloval celý svět

Stolní fotbal si skutečně bez velkého přehánění oblíbil celý svět a to již krátce po druhé světové válce, kdy ho příkladně na americký kontinent dovezli američtí vojáci. Jak čas plyne, zájem o fotbálek neutichá, pořádají se turnaje po celém světě, získává si stolní fotbal stále nové fanoušky. Tato hra není určena jen pro mužské pohlaví, s velkou vášni si stolní fotbal rády zahrají i ženy a dívky. A kdo tuto skvělou hru vymyslel? Kterému státu patří prvenství? Mnohé země se o prvenství dodnes přou. Dokonce Američané mají svou verzi stejně jako Španělé a Němci, kteří si nechtějí vynálezu fotbálku vzdát. Velkou popularitu má stolní fotbal i v rusky mluvicích zemí.

Stolní fotbálky nabízejí kvalitní zábavu

V současné době stolní fotbálky lze spatřit všude, kde to je možné. Kromě restaurací, kde byly instalovány nejdříve, jsou k vidění v některých úřadech, zábavných centrech, na koupalištích, v nemocnicích nebo v kulturních domech, děti je mají ve školách a samozřejmě i doma. Všude tam, kde je shluk lidí, kteří rádi soutěží a hledají ke hře kvalitního soupeře. Tato skupina lidí nemůže hrát na chatrných fotbalových stolech. Stoly musí být robustní a pevné. Kolikrát hraje proti sobě více hráčů - čtyři proti čtyřem. Pro domácí použití je dostačující kompaktní verze. Ideální hračka, která nikdy nenudí a zabaví i rodiče. Stolním fotbal taktéž nese název kicker, a to podle švýcarské firmy KICKER, která začala vyrábět stolní fotbálky jako první.

Stolní fotbálek ve vysoké kvalitě na t-zbozi.cz

Trápíte se s dárkem pro svého teenagera nebo manžela? I v tomto případě bude stolní fotbálek dobrá volba. A pak stačí přizvat přátele a uspořádat turnaj. Zábava ohromná, konečně vaše ratolesti dostanete od počítače a televize. A kde se vydáme nakupovat? Tam, kde denně vyřídí stovky objednávek. Do špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz, který se právem pyšní zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO