Šaty a lodičky aneb hoďte se do gala a společenský večer bude nezapomenutelný

Nejen na svatební obřad, ale třeba i na společenské setkání. Galavečer je pak kapitola sama pro sebe, pokud je přenos ještě v TV, určitě je nutné nepodcenit sebemenší detail. Šaty jsou nejdůležitější součástí celého kompletu, který pak doplní náušnice, odpovídající lodičky nebo i další drobnosti, jako třeba psaníčka. Pojďme si proto dát pár dobrých rad, jak vybrat ty pravé svatební šaty, za kterými se budou všichni hosté užasle otáčet…

Vyvarujte se chyb, které nastanou nejen ve svatebním salonu

Spěch je špatný rádce, proto si nebojte dát si s výběrem přeci jenom trochu načas. S sebou mějte přítelkyni, u které víte, že je na ní spoleh a v módě se opravdu vyzná, taková vám poradí určitě ze všech nejlépe. Když si zvolíte jeden model šatů, už u něj zůstaňte – výměna jen ze speciálních důvodů, rozhodně ne proto, že chcete ještě chvíli přebírat. I když půjde o druhou svatbu v životě, rozhodně neplatí, že šaty nemusí být nádherné a elegantní. V daný den se musíte cítit jako princezna a měli by si to myslet i všichni hosté.

Určitě si nevybírejte na základě fotek, svatební šaty musíte určitě vidět naživo a pečlivě si je také vyzkoušet. Fotky obecně trochu zkreslují (nebo někdy i více). Zákaznický servis by měl být při výběru šatů úplný, svatební salon by se prostě měl postarat o všechno kolem obřadu. Jen tak budete mít trochu méně starostí s celým náročným dnem a přípravami, které často zaberou obrovskou porci času.

Svatební šaty volte i podle typu postavy. Vyhnout se zvětšenému pasu, zvolit trochu hlubší výstřih, ale klidně i odhalit celou šíji, možností máte vážně dost. Trochu zvýrazněte pas, pokud jste vyšší a štíhlejší postavy, určitě nebude od věci i střih „mořská panna“.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO