Přijďte do našeho salónu a nechte se hýčkat

Jako přední kosmetický salón v Plzni Vám nabízíme celou řadu zkrášlujících a relaxačních procedur a služeb v moderním prostředí našeho Salonu Pod Všemi svatými. Těšit se můžete nejen na moderně vybavené prostory, prvotřídní kosmetické přístroje a přípravky, ale především na milý kolektiv profesionálů a pravidelně školených odborníků v oblasti kosmetiky, kteří svou práci milují a těší je, že Vám mohou ulevit od každodenního stresu a shonu a po jejich péči se budete cítit opět plni sil a energie.

Naše služby

Ať už si chcete zajít ke kadeřníkovi, na manikúru, pedikúru nebo si odpočinout v soláriu či vířivce, přijďte k nám. V Salonu Pod Všemi svatými nabízíme vše pod jednou střechou. Ušetříte tak spoustu času a navíc si u nás báječně odpočinete a načerpáte novou energii.

Pokud se chcete zbavit nadbytečných tukových polštářků, nabízíme Vám možnost aplikace nejnovější metody neinvazivní liposukce přístrojem Exilis. Pokud toužíte po trvalé epilace nebo odstranění jizev či omlazení pleti, pak Vám doporučujeme využít intenzivní pulzní světlo nejnovější generace. Jedná se o vysoce účinný nástroj pro depilaci chloupků, léčbu akné, odstranění žilek a pigmentových skvrny a pro omlazení pleti. Jako jeden z mála salonů v Plzni také nabízíme lymfrodrenáže za použití nejmodernějších technologií.

 Vedle kosmetických a omlazujících procedur jistě oceníte možnost uvolnit se v naší sauně či vířivé vaně. Můžete také využít služeb maséra anebo chytat bronz v našem soláriu.

Garance kvality služeb

Záleží nám na Vaší spokojenosti. Proto se můžete spolehnout na to, že se o Vás postarají pravidelně školení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a rádi se k nám vraceli.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem Salonu Pod Všemi svatými nedaleko centra Plzně.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO