Podnikání Vás bude bavit

Podnikáte a myslíte si, že Vám firma neběží tak, jak by měla? Nemáte dostatečnou propagaci a nevíte, jak zlepšit Vaše výsledky? Obraťte se na společnost Business Consulting, která Vám ráda poradí. Společnost funguje na trhu již 15 let a její hlavní náplní je pomáhat firmám, aby nemusely podnikání ukončit. Pomohou Vám správně firmu zorganizovat, stanovit cíle pro Vás i Vaše podřízené a správně je namotivovat. Zdarma Vám sestaví marketingovou analýzu Vaší firmy, díky které uvidíte, jak na tom Váš marketingový potenciál je. K tomu dostanete řadu praktických doporučení, které mohou vést ke zvýšení poptávek. Vždyť právě zvýšení poptávky znamená i vyšší možnost zisku. Zdarma samozřejmě máte i prvotní konzultaci, kde si sami řeknete, jaké potíže ve firmě máte. Následně spolu s Vámi budou vyškolení pracovníci hledat co nejsnazší řešení, které povede k většímu počtu zakázek a především k Vaší spokojenosti. S počáteční konzultací je spojena i firemní analýza, která odhalí nejen slabé stránky firmy, ale i ty silné, na kterých je potřeba stavět, zlepšovat a jimi bojovat proti konkurenci.

Semináře

Vaši zaměstnanci mohou projít semináři, které tato společnost pořádá. Týkají se jak osobních komunikačních dovedností, tak i těch obchodních a prodejních, kdy se ve Vás snaží probudit zájem o práci a naučit Vás, jak nenásilně zákazníka přesvědčit, aby zboží koupil. Chyba nemusí být jen v zaměstnancích, ale i v manažerech, proto i pro ně jsou připraveny semináře, kde vysvětlují, jak správně vést a řídit lidi.

Kontakt

Společnost Business Consulting se snaží o záchranu firem, jejich revitalizaci, růst i vyšší ziskovost, vrátí podnikání sílu, aby i Vás to opět bavilo. Máte-li tedy nějaký problém nebo Vás z oblasti Vašeho podnikání něco zajímá, neváhejte se na tyto profesionály obrátit. Sídlí ve Skrétově ulici v Plzni. Určitě zavítejte i na jejich internetové stránky www.businessconsultant.cz, které jsou velice přehledné a zahrnují i několik poučných videí, kde možná právě Vy naleznete, co potřebujete vědět. Na stránkách naleznete i telefonní číslo, popř. mail, na který se můžete obrátit.

Business Consulting je tu pro všechny, kterým na jejich úspěšném podnikání záleží.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO