Obývací stěny

Těšíme se na nové bydlení. A pokud zvažujete nákup obývací sestavy, tak trendy nábytek je ten, jenž se nazývá vintage. Jde o moderní verzi kopie nábytku z konce padesátých a začátku šedesátých let, který proslul jemnými oblými tvary, úzkýma kulatýma nohama a vysokým leskem. Omezené panelákové prostory nedávají mnoho možností pro uskladnění obývací stěny. Vítají majitelé preferovaný minimalistický styl, kde vládne jednoduchost a lehkost. Na výběr máte kompaktní obývací sestavy a modulové systémy, kde si časem můžete doobjednat třeba komodu ve stejné barvě a stylu. Stále je ve velké oblibě jednoduchý nábytek tvořený pouze z polic, televizního stolku, skříňky, popřípadě regálu nebo komody.

Nadčasové designy - moderní obývací stěny

Obývací pokoj neslouží pouze jako prezentační místnost, ale i jako oddechový pokoj a podle toho se snažíme vybírat obývací stěny. Pro zajímavost Evropané si oblíbili dubový, rustikální, březový a borovicový nábytek. Vévodí přírodní barva dřeva – ořech, dub sonoma, olše, wenge, kaštan, oliva, švestka, višeň, thuje, koňak, jabloň a další, ale také uživatelé volí efektní kombinaci bílá/černá, fialová/černá, švestková/černá apod. Pokud nemáte volné peněžní prostředky na masiv, tak cenově nejdostupnější je lamino, které je k nerozeznání od pravého dřeva.

Obývací stěny za bezvadné ceny

Je u vás toto téma aktuální a máte o obývací stěny zájem? Trh nabízí ohromné množství nábytku za zajímavé ceny. Ale, jen málokdo nabízí dovoz zdarma po celé republice. Objednávejte tam, kde to žije – t-nabytek.cz. Jedná se o největší internetový obchod s nábytkem v České republice, skvělé ceny, jednoduchý výběr ve filtru v levém sloupečku​ - zkrátka prodejní kategorie. Kdo by se divil, že se tento špičkový eshop pyšní certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Co doporučujeme, tak výběr nábytku neuspěchat, a proto klikněte na jeden z prvních dvou nebo na oba odkazy, kde naleznete inspiraci a zajímavé informace o nábytku, nechybí fotogalerie.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO