Nekovenční kytice z bylinek pro moderní nevěstu

Máte před svatbou a rozhodujete se jaké zvolíte oblečení, jak bude vypadat stolování a interiér, jakou budete mít svatební kytici. Nápadů na svatební vázbu kytic je dnes nepřeberné množství, internet je zaplaven cellou řadou nejrůznějších motivací v různých barvách, velikostech i stylech. Skvělou, nádhernoua překvapivě cenově velice dostupnou variantou může být svatební kytka z levandulových květů. Levandule je tak nádhernou kytkou, že i když ji zavážete prostým "domáckým" způsobem bude vypadat velice elegantně a romanticky. Navíc bylinka levandule na sebe váže mnoho legend a pověstí okořeněných romantickou láskou. Čerstvou levandulí si můžete nádherně dozdobit také svůj svatební účes, svatební šaty, výzdobu interiérů a stolování. Požadavky dnešních nevěst na svatební kytku dávají často prostor nekonvečním pojetím, což je určitě romantická levandulová kytice, ale může to být i jiná bylinka, která je blízká zrovna vám. Každý z nás má oblíbené jiné bylinky, která je příjemná jednomu, nemusí být nejlepší volbou pro druhého. Nádhernou kytici můžete také mít s polních léčivek, například kytka z heřmánku, sedmikrásek nebo z divizny bude také vypadat skvěle. A úžasné na tom je, že si svou kytku můžete natrhat na louce za městem, svážete mašlí a máte nádherný a romantický svatební doplněk. Jen musíte dát pozor na to aby vám kytice vydržela, některé polní květy hodně rychle vadnou, ale i stím se dá pracovat, když se na to připravíte. Nejvhodnějším způsobem je si kytku vyrobit na zkoušku předem, jednak si ji můžete nafoti a příště už budete vědět jak je nejhezčí zavázaná a rozložená, ale také si můžeme odhadnout jak se o ni starat aby nám neopadala dříve, než je to nutné. Ideálním způsobem jak udržet květinu svěží je natrhat ji v den svatby, na to ovšem často nebývá dostatek času. Většinou se zařizuje hromada věcí a trhání kytek na louce by asi zabralo dost času, který možná nebudete mít. Rozhodňete se pro svou bylinku a vyražte na sběr zkušební kytky. Naprogramujte si čas, který bude korespondovat s časem trhání před svatbou. Jeden den bylinky také většinou vydrží, pochopitelně ve váze, pro některé může být vhodné je uložit na noc do lednice, nebo na chladnější místo, třeba do sklepa. Promylsete si jestli chcete výraznou velkou kytici, nebo spíš nenápadný romantický svazeček. bylinky i luční kvítky se dají pochopitelně také krásně kombinavat, ovšem často platí, pravidlo o kráse v jednoduchosti. Při kombinaci bylinek a lučních kvítků myslete v rozměru barevném, typovém i aromatickém. Květy se vám musí k sobě hodit a líbit se jak barvné složení, tak tvarové a hlavně musí spolu sedět i aromaticky. vyhněte se rovnou květům, které vám nevoní.

Bylinková výzdoba učiní vaší svatbu zcela nekonvenční a rustikální a romantickou. navíc aroma přirozeně provoní přesně podle vašeho gusta. Vůně vaší oblíbené bylinky vám bude po dlouhou dobu připomínat váš velký svatební den. Bylinková tématika se hodí nejen k rustikálnímu a lidovému stylu, ale stejně dobře i k moderním výzdobám. Když zvolíte tu správnou bylinku, která vám sedne, nemůžete šlápnout vedle. Pro někoho to může být právě oblíbená levadnule, pro jiného kytice z mečíku lékařského, nebo z pampelišek.

Inspiraci k vašemu svatebnímu dni vám přináší e-shop BioKreta.cz, Váš dodavatel voňavých bylinek z čisté přírody jižní Kréty. Bylinkám věnujeme nadstandartní péči a zacházíme s nimi jako s opravdovým pokladem. Dobře víme, že právě koření a bylinky jsou základem celého kulinářského umění a stejně tak i základním prvem lidového, ale i průmyslového léčiní.

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO