Jak být na svatbě krásná

Výběr šatů, bot, účesu, make-upu ... Kolik toho musíme stihnout aby byl náš den ,, D "naprosto dokonalý. Proto si tento den třeba naplánovat, aby v mysli zanechal krásnou vzpomínku. Svatba se plánuje i měsíce dopředu, aby se na nic nezapomnělo. Ale jistě každá z nás chce vypadat co nejlépe. No někdy i ten nejlepší míněný úmysl může dopadnout jako úplná katastrofa. Nezapomínejte, v jednoduchosti je krása. Pokud však sáhneme po extravagantním modelu šatů, je třeba ho s citem sladit s líčením a účesem. Celkový vzhled má být vkusný a svěží.

Když už víte jaké šaty Vás budou zdobit, je nejvyšší čas navštívit kadeřnici či vizážistku. Pokud nemáte žádnou představu, jak by měl vypadat účes a líčení, je dobré vzít sebou fotku šatů. Ke každým šatům a postavě se hodí jiný typ líčení a účesu.

Tip: Jak mít krásné dlouhé řasy

ELEGANCE

Pokud jsou šaty elegantní, měl by i celý vzhled působit jednoduše a žensky. K danému modelu bych zvolila hladký účes, ať už ve formě drdolu nebo asymetrického výčesu do jedné strany. Ve vlasech krásně vynikne živý květ nebo jen kratičký závoj. Líčení bych také volila v duchu elegance. Vystínované oči do hněda s odlesky mědi, rty v přirozeném odstínu ... Celý vzezření by působil velmi žensky.

ROMANTIKA

Romantické šaty působícího velmi čistě a jemně. Vystihují nevěstu, která chce působit jako něco nadpozemské a křehké. Při výběru účesu bych se pohrávala s myšlenkou natočených vlasů. Boky proplést mezi loknami a vypnout jejich na temeni, kde bych upevnila závoj. Závoj může zůstat bez jakýchkoli ozdob nebo se sem může vsunout štrasový hřebínek. V druhém případě vyčesat do tzv. "Princesového" účesu, dopředu umístit výraznou korunku a pod účes vsunout velmi dlouhý závoj. Make up se v tomto případě nese v duchu něžnosti, tj. používají se velmi jemné barvy jako je bílá perleť, slonová kost, odstíny růžové, lososové ...
 

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO