4 Tipy pro celodenní krásu

 • Stres nás vysiluje. Každé ráno, kdy vstáváte s panikou, že nestíháte, bude zácpa, a straší vás spousta úkolů v hlavě, z vás vysaje energii už v časných hodinách. Naučte se postupně vstát o pár minut dříve a udělejte si ranní pohodu. V klidu si dejte kávu, snídaně, vyberte si oblečení, připravte rodině svačinu nebo přečtěte stránku z knihy. Pomalejší nástup povede delšímu výkonu během dne!

   

 • Apropo snídaně. Chybí vám ráno chuť k jídlu? Je to zcela přirozené, neboť metabolismus se pomalu probouzí a není ihned připraven na trávení. Mnohem jednodušší je vypít chutné čerstvé smoothie. Zvolte oblíbené ovoce, případně banán nebo vločky.

   

 • Ranní vizáž. Ruku na srdce, opravdu se nám každý den nechce líčit se a nejraději bychom opustili dům jen tak. Své pleti však vůbec nepomůžete. Ochraňte se vůči smogu alespoň krycím krémem, za pár vteřin naneste řasenku (doporučujeme tuto řasenku) a rty vylepšete tónovaným balzámem. Pokud tuto trojici doplníte zmiňovaným kolagenem, vaše pleť bude zářit! A vy také.

   

 • Hydratujte. Pokud budete přijímat dostatek tekutin během dne, tělo se nebude zbytečně zásobovat a vy se nebudete cítit jako balón. Ideální forma je stará známá voda, minerálky, čaje a přírodní šťávy.
   

 

Luxusní Oznámení.cz
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusní oznámení.cz | Tvorba webových stránek, SEO