Články

Už máte prstýnky i šaty...a nezapomněli jste na svatební oznámení?

Dá se říci, že svatba je vrcholem každého vztahu, vyjádřením toho nejpevnějšího pouta, jaké může mezi partnery vzniknout. Kdo je již ženatý, ten ví, o čem mluvím. Milovat někoho, věnovat své drahé polovičce naprosté maximum svého času a jednou, když přijde ta vhodná příležitost, si ji také vzít. To je ... více »

Vtipné i praktické tipy na svatební dary

Jste tak skvělý přítel, že jste si vysloužil pozvání na svatbu, jakožto na jeden z nejdůležitějších dnů v životě nadcházejících novomanželů? Tak to by jste se měli vytáhnout! A čím jiným, než svatebním darem? Pokud není pro svatebčany připraven seznam, co by si snoubenci přáli, máte volné ruce a můžete vybrat cokoli! ... více »

Nekovenční kytice z bylinek pro moderní nevěstu

Máte před svatbou a rozhodujete se jaké zvolíte oblečení, jak bude vypadat stolování a interiér, jakou budete mít svatební kytici. Nápadů na svatební vázbu kytic je dnes nepřeberné množství, internet je zaplaven cellou řadou nejrůznějších motivací v různých barvách, velikostech i stylech. Skvělou, nádhernoua překvapivě cenově velice dostupnou variantou může ... více »

Moderní korespondence a komunikace

Komunikace v dnešní uspěchané době je snadná a efektivní. Všichni dříve narození si ještě pamatují, že pevná telefonní linka nebyla zdaleka dostupná v každé domácnosti. U telefonní společnosti byly dlouhé pořadníky, se žádostí na zřízení přípojky v bytě nebo domě. Dříve nebylo zcela běžné, že na sedací soupravě a prostřednictvím ... více »

Novoročenky 2017 a svatební oznámení

Získat novoročenky je v dnešní době internetu velmi jednoduché. Dobré internetové stránky, zabývající se výrobou a prodejem novoročenek a svatebních oznámení již disponují online aplikacemi, ve kterých si můžete sami navrhnout, jak by měly novoročenky 2017 vypadat.   Aplikace pro vlastní návrh oznámení V aplikaci si stačí vybrat pouze barvu a písmo, které ... více »

LED Vánoční osvětlení – revoluce ve svícení

Vánoce patří k nejkrásnějším a nejočekávanějším svátkům v roce. Kdo by si uměl představit Vánoce bez vánočních světel a dárečků pod pěkně nazdobeným jehličnanem. Taková je zvyklost – efektně osvětlený stromek prostě nesmí chybět. Zdobení stromečku sice nemá dlouhou tradici, ale ujala se velmi rychle. Na konci 19. století se ... více »

Vánoční osvětlení potrhne kouzlo Vánoc

Vánoce se kvapem blíží a venkov nabízí obrovské možnosti pro sváteční výzdobu. Vévodí červená, zelená, modrá, žlutá, stříbrná a zlatá barva. Se světly a svíčkami rozzáříte každé okno. Nádherně bude vypadat vánoční osvětlení i na kmeni a větvích stromů. Světla nám vytvoří pohádkovou ne-li přímo kouzelnou atmosféru. Můžete si vybrat ... více »

Stolní fotbal si zamiloval celý svět

Stolní fotbal si skutečně bez velkého přehánění oblíbil celý svět a to již krátce po druhé světové válce, kdy ho příkladně na americký kontinent dovezli američtí vojáci. Jak čas plyne, zájem o fotbálek neutichá, pořádají se turnaje po celém světě, získává si stolní fotbal stále nové fanoušky. Tato hra není ... více »

Obývací stěny

Těšíme se na nové bydlení. A pokud zvažujete nákup obývací sestavy, tak trendy nábytek je ten, jenž se nazývá vintage. Jde o moderní verzi kopie nábytku z konce padesátých a začátku šedesátých let, který proslul jemnými oblými tvary, úzkýma kulatýma nohama a vysokým leskem. Omezené panelákové prostory nedávají mnoho možností pro ... více »

Párty stany kralují na všech společenských událostech

Garden party - více než obyčejná návštěva. Pokud se řekne garden party, už jak vyplývá z jejího pojmenování, jde o zábavu a pocit nastolené svobody, bude určitě skvěle o vás hostitelem postaráno. Aby daná chvíle přece jen vyzněla o trochu speciálněji než jako běžná návštěva, měla by se při této ... více »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku